Meble do ogródka restauracyjnego – jakie wybrać?

Przechadzając się miejskimi ulicami w okresie letnim, nie sposób nie zauważyć, gdzie najchętniej gromadzą się spragnieni odpoczynku przechodnie – w ogródkach restauracyjnych! To właśnie starannie zaaranżowane na wolnym powietrzu przestrzenie stają się latem centrum życia towarzyskiego. Aby ogródek lokalu jak najlepiej spełniał swoją funkcję, powinien być wyposażony w trwałe, komfortowe i eleganckie meble. Jakie modele najlepiej sprostają oczekiwaniom wymagających restauratorów? Sprawdź!

Niezawodny technorattan

Meble wykorzystywane w branży HoReCa powinny łączyć w sobie elegancki wygląd, komfort użytkowania, wysoką odporność na uszkodzenia i zanieczyszczenia. Wszystko to, czego możesz oczekiwać od tego typu wyposażenia, zawierają w sobie modele z technorattanu. Syntetyczna plecionka za nic ma sobie promieniowanie UV, wilgoć oraz skrajne temperatury. Innowacyjne tworzywo składa się ze zwartych i nieporowatych włókien, które nie absorbują wody i zanieczyszczeń, dzięki czemu utrzymanie mebli w nienagannej czystości nie stanowi najmniejszego problemu. Krzesła, stoliki i fotele wyplatane z tego tworzywa są lekkie i nie wymagają stosowania żadnych zabiegów impregnacyjnych, co z pewnością docenią pracownicy.

Przełam monotonię!

Zewnętrzna strefa Twojego lokalu prezentuje się nieco nudno? Prostym, a zarazem skutecznym sposobem na tchnięcie życia w aranżację jest poszerzenie jej o niebanalne akcenty. Klasyczne komplety składające się ze stołów i krzeseł warto uzupełnić o designerskie, jednoosobowe huśtawki albo niewielkie sofy. Kompozycja będzie niepełna, kiedy zabraknie w niej donic z bujnymi roślinami. Wysokiej klasy parasole z imponującymi, dużymi czaszami zapewnią gościom kojący cień oraz ochronę przed przelotnym deszczem. Na stronie oltre.pl znajdziesz ogrom różnorodnych mebli i dodatków, dzięki którym Twój lokal stanie się niezwykle atrakcyjny.