Mezoterapia kwasem hialuronowym – szybki efekt odmłodzenia

Celem mezoterapii igłowej jest poprawa kondycji skóry i zahamowanie skutków starzenia. Wypróbuj mezoterapię kwasem hialuronowym.

Potrzebujesz szybkich efektów? Zdecyduj się na mezoterapię kwasem hialuronowym

Kwas hialuronowy to substancja stosowana w medycynie estetycznej i kosmetologii na szeroką skalę. Jej głównym działaniem jest wiązanie wody i nawilżanie tkanek. Kwas hialuronowy wpływa na poprawę kondycji skóry i redukcję skutków starzenia. Wyjaśniamy, na czym polega mezoterapia kwasem hialuronowym z użyciem preparatu Neauvia Hydro Deluxe.

Jakie działanie ma kwas hialuronowy?

Kwas hialuronowy występuje naturalnie w ludzkim organizmie. Jednak do zabiegu mezoterapii pozyskuje się go w procesach biotechnologicznych. W produkcji kwasu hialuronowego uczestniczą m.in. niepatogenne bakterie Bacillus subtilis. Głównym zadaniem kwasu hialuronowego jest nawilżanie oraz wypełnianie ubytków tkankowych (np. wypełnianie zmarszczek), a czasem także zwiększanie objętości (np. powiększanie ust). Jego działanie nie jest trwałe. Mezoterapia kwasem hialuronowym umożliwia biorewitalizację skóry – pobudza naturalne procesy regeneracyjne w skórze, przyczyniające się do wzmożonej produkcji kolagenu i elastyny.

Po pewnym czasie wstrzyknięty wypełniacz ulega wchłonięciu. Efekty mezoterapii kwasem hialuronowym utrzymują się przez kilka miesięcy, a gdy zaczynają przemijać, można powtórzyć procedurę dla przedłużenia pozytywnych rezultatów.

Neuvia Hydro Deluxe – innowacyjny preparat na bazie kwasu hialuronowego

Neuvia Hydro Deluxe to preparat z linii Neauvia Organic. Jest to innowacyjny produkt, który zawiera najczystszy dostępny na rynku kwas hialuronowy. To właśnie on odpowiada za długotrwałość efektów i skuteczność zabiegu. Zapewnia głębokie nawilżenie skóry oraz wyraźną poprawę jej kondycji. Jak wyjaśniają specjaliści z Kliniki Miracki w Warszawie, mezoterapia kwasem hialuronowym aktywuje syntezę kolagenu, dzięki czemu skóra odzyskuje elastyczność i jędrność, a drobne zmarszczki zostają spłycone. Zabieg przy użyciu tego rewolucyjnego preparatu jest szybki, bezbolesny i bezpieczny. Pozwala na uzyskanie spektakularnych efektów przy minimalnym ryzyku powikłań lub działań niepożądanych.

Na czym polega mezoterapia kwasem hialuronowym?

Mezoterapia kwasem hialuronowym to zabieg wykonywany przez lekarza medycyny estetycznej. Procedura poprzedzona jest konsultacją, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań. Zabieg wykonywany jest po znieczuleniu skóry żelem anestetycznym. Mezoterapia igłowa trwa zaledwie kilkanaście minut. Lekarz wprowadza niewielką dawkę kwasu hialuronowego pod skórę na wybranym obszarze twarzy. Następnie masuje dane miejsce, aby dokładnie rozprowadzić preparat i perfekcyjnie wymodelować obszar poddany terapii.

Od razu po zabiegu można wrócić do codziennych czynności, pamiętając o odpowiedniej pielęgnacji twarzy. Skóry nie wolno forsować – ugniatać czy masować. Należy stosować preparaty o działaniu łagodzącym, zalecone przez lekarza.

Mezoterapia Neauvia Hydro Delux – efekty

Mezoterapia kwasem hialuronowym jest zabiegiem wykonywanym w seriach. Plan leczenia ustalany jest przez lekarza. Dla uzyskania optymalnych efektów trzeba powtórzyć procedurę kilkukrotnie. Pierwsze rezultaty w postaci intensywnego nawilżenia i ujędrnienia skóry widoczne są bezpośrednio po zabiegu. Ponieważ zabieg Neauvia Hydro Delux ma działanie stymulujące wytwarzanie kolagenu, jego efekty postępują w ciągu kilku tygodni. Organizm potrzebuje czasu, aby efektywnie przeprowadzić zainicjowane procesy regeneracyjne. Ostateczne efekty mezoterapii kwasem hialuronowym to przede wszystkim: 

  • spłycenie zmarszczek, 
  • poprawa napięcia skóry, 
  • głębokie nawilżenie, 
  • rewitalizacja i odświeżenie cery, 
  • poprawa ogólnej kondycji skóry.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o zabiegu mezoterapii igłowej, skontaktuj się ze specjalistami z Kliniki Miracki w Warszawie.

Dodatkowo zapraszamy na zabiegi odmładzające takie jak botoks, mezoterapia osoczem bogatopłytkowym czy terapie komórkami macierzystymi: https://mirackiclinic.com/