Nowoczesne wózki dziecięce

Aby bezpiecznie i bezproblemowo poruszać się z małym dzieckiem poza domem naturalnym wyborem każdego rodzica jest wózek. Olbrzymi wybór wózków dziecięcych o różnorodnym przeznaczeniu sprawia, że podjęcie decyzji nie powinno być żądnym problemem. Okazuje się jednak, że im większy wybór, tym jest trudniej!

Jaki wózek wybrać?

Wybór wózka powinien być podyktowany przede wszystkim naszymi potrzebami i oczekiwaniami. Jeśli szukamy wózka lekkiego, funkcjonalnego, takiego, który może zostać złożony i schowany do samochodu zdecydowanie wybierajmy wózki spacerowe. Ich konstrukcja jest niezwykle lekka i przemyślana, co przekłada się na łatwość codziennego użytkowania. Obecnie wózki spacerowe dostępne są w wersji całorocznej – znajdziemy je na stronie espiro.pl. Całoroczny wózek spacerowy oparty jest na aluminiowej ramie, która zabezpieczona jest przed odkształceniem i pojawianiem się ognisk rdzy. Konkretne modele mogą mieć koła piankowe z dodatkową amortyzacją – taki układ jezdny sprawi, że bez trudu będziemy pokonywać trudności miejskiej dżungli. Wózki spacerowe uzupełnione są o liczne dodatki, zwiększające komfort nie tylko dziecka, ale również rodzica. Wśród nich warto wymienić: kosz dolny, zamykana torba z tyłu budki, wygodny, ręczny hamulec.

Wózki 3w1 – co warto o nich wiedzieć?

Szukając wózka funkcjonalnego, który posłuży nam przez kilka lat z pewnością warto wybrać model 3w, składający się z klasycznej gondoli, nosidła oraz siedziska. W zależności od wieku dziecka i potrzeb wymieniamy te elementy, osadzając je na stabilnym stelażu wózka. Nowoczesne wózki 3w1 to produkty, które będą służyć naszemu dziecku od momentu urodzenia, aż po wiek 3 lat. Wózek zmienia się wraz z potrzebami malucha, a rodzice mogą cieszyć się spokojem i komfortem.