Zgrabny narożnik ogrodowy – strefa relaksu

Nie musimy wyjeżdżać na kosztowne wczasy, by odpocząć blisko zieleni i natury. Wystarczy przydomowy ogród lub taras, by móc cieszyć się latem i relaksem. Jak zaprojektować przydomową przestrzeń wypoczynkową? Możliwości jest wiele. Jednym z najchętniej wybieranych mebli ogrodowych jest zgrabny narożnik ogrodowy. Jakie rozwiązania proponują projektanci?

Zgrabny narożnik ogrodowy w cieniu parasola ogrodowego

Odpoczynek blisko natury to najlepszy sposób na relaks. Świeże powietrze i otoczenie zielni wpływają na nas kojąco, pozwalają na rozluźnienie. Zaprojektowanie takiej przestrzeni blisko domu jest dzisiaj prostsze niż kiedykolwiek wcześniej. Zgrabny narożnik ogrodowy może stać się punktem centralnym takiej przestrzeni – to właśnie tu podawać będziemy letnie desery, ale też podejmować gości na kawę. Zgrabny narożnik ogrodowy z fotelami oraz stolikiem kawowym warto ustawić w cieniu parasola ogrodowego. Taki parasol skutecznie osłoni przed słońcem czy niespodziewaną mżawką. Nowoczesne parasole zaskoczą elegancją, ale też  funkcjonalnością.

Jak zbudowany jest zgrabny narożnik ogrodowy?

Szukając idealnego produktu, jakim jest zgrabny narożnik ogrodowy, warto przyjrzeć się najnowszym propozycjom projektantów. Bez wątpienia jednym z najchętniej wybieranych modeli jest narożnik technorattanowy. Taki narożnik to tylko jeden z elementów rozbudowanych kolekcji, w których znajdziemy również stoły, fotele, krzesła, donice. Narożnik z technorattanu posiada lekki, aluminiowy stelaż, który pozwala na podnoszenie mebla i przenoszenie bez większego problemu. Okrycie mebli technorattanowych tworzy syntetyczna plecionka, która nie jest podatna na ścieranie czy na płowienie. Meble technorattanowe dostępne są w kilku opcjach kolorystycznych, co pozwoli na dobranie narożnika do już istniejącej aranżacji.