Znajdź sposób na swój ogród – inspiracje proponują producenci mebli!

Nie ma lepszego miejsca na wypoczynek niż nasz własny ogród – inspiracje na jego zaaranżowanie znajdziemy przede wszystkim u producentów mebli ogrodowych i sprzętu outdoorowego. Ogród może służyć nam jako miejsce relaksu, ale też przestrzeń zabaw dla naszych dzieci, miejsce, gdzie będziemy zapraszać naszych znajomych. Jak zaaranżować nasz ogród?

Ogród: inspiracje wprost z natury

Jednym z najchętniej wybieranych trendów w naszych ogrodach jest zbliżenie się do natury: pomogą w tym nowoczesne meble technorattanowe. Eleganckie komplety technorattanowe sprawdzą się w każdej przestrzeni i pozwolą na odpoczynek bez względu na dzień tygodnia czy porę dnia. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa doskonale imitująca naturalny rotang. Technorattan świetnie wypełni nasz ogród: inspiracje znajdziemy na stronach producentów! Włókno technorattanowe jest produktem syntetycznym, zabezpieczonym przed działaniem wilgoci, wnikaniem brudu. Stelaże wykonano z aluminium malowanego proszkowo. Ogród inspiracje wypełniony technorattanem nabierze wyjątkowego charakteru i pozwoli cieszyć się każdym, ciepłym dniem lata. W kolekcjach technorattanowych znajdziemy wygodne sofy wieloosobowe, fotele, krzesła, stoliki kawowe, leżanki ogrodowe i fotele wiszące.

Pergola nad naszymi głowami

Chcąc jak najczęściej korzystać z ogrodu warto pomyśleć o zwiększeniu naszego komfortu poprzez zainstalowanie metalowej pergoli. To świetna propozycja na ogród – inspiracje z pergolą pozwolą nam stworzyć wyjątkowe otoczenie sprzyjające wypoczynkowi. Pergole wznoszone są na aluminiowych konstrukcjach, na ich szczycie znajdzie się ruchomy dach, który w zależności od potrzeb możemy regulować. Dach pergoli w pozycji zamkniętej całkowicie chroni nas przed deszczem.