Białe pejzaże, czyli nowoczesne wnętrze

Świat zasypany śniegiem. Górskie doliny, szczyty  i zbocza tonące w bieli. Jasność odbijająca się od śniegu, która rozświetla całą przestrzeń. Do tego duża dawka białego koloru pochodząca od obłoków unoszących się nad tym widowiskowym pejzażem. Zima jasna, świetlista i piękna. Niech nas zainspiruje do stworzenia podobnej kreacji we wnętrzu. W salonie, w sypialni, w kuchni i w przedpokoju. Wszędzie tam, gdzie chcemy uprościć kolorystykę i jednocześnie wyeksponować jej istotę.

Białe meblościanki

Żeby naśladować widowiskową urodę zimowego świata, wystarczy posłużyć się białymi meblami, które z roku na rok stają się coraz popularniejsze. Interesujące przedmioty w tym kolorze znajdziemy w salonie meblowym Gama: gama-sklep.com.pl.

W salonie warto ustawić nowoczesną meblościankę w białym kolorze. Mebel ten często łączy się z białym szkłem. Białe meblościanki doskonale wystylizują każdy salon, ale też rozwiążą problemy związane z przechowywaniem rzeczy, które chcemy zawsze mieć pod ręką. Ze względów wizualnych i funkcjonalnych poleca się także białe meble do pokoju młodzieżowego. Te uniwersalne meble sprawdza się zarówno w pokoju chłopca jak i dziewczynki. Staną się podstawą dla stylizacji biało-niebieskiej czy biało-różowej. Ale nie tylko.

Białe meble tapicerowane

Jak utonąć w bieli? Najlepiej zrobić to w wygodnym, głębokim fotelu białym, który stoi obok białej sofy i białego stolika. Zimowy pejzaż, na przykład w postaci wielkoformatowej fotografii, umieszczony nad kominkiem, dopełni nasze przepadnięcie w bieli.

Białe meble skórzane lub wykończone tkaniną tapicerską mogą wyglądać bardzo nowocześnie i minimalistycznie (kiedy to forma podkreśla kolor). Ale też można wybrać przedmioty nad wyraz klasyczne, które nawiązują do dziewiętnastowiecznej stylistyki. Biel daje nam wiele możliwości aranżacyjnych.