Fotograficzne niespodzianki

Jeszcze niedawno temu mówiło się o chowaniu na przykład wierszy do szuflady. Dzisiaj przejawy twórczości kryje się raczej w telefonach czy w komputerach. Tak dzieje się ze zdjęciami. Wiele osób decyduje się na opublikowanie ich w sieci lub wysłanie bezpośrednio do bliskich. Jednak to nie to samo, co zdjęcie wywołane i zaprezentowane w pięknej formie. Rzecz, którą po prostu mamy w ręku, która wypełnia naszą przestrzeń.

Tradycyjnie i nowocześnie

Na stronie cewe.pl znajdziemy wiele form służących wykorzystaniu naszych fotografii. Propozycje od Cewe odwołują się do urody tradycyjnych form jak album, kalendarz czy obraz. Ale nadają im nowoczesny wymiar. Wykorzystują wszelkie rozwiązania technologiczne na czele z oprogramowaniem, dzięki któremu możemy samodzielnie skomponować własną fotoksiążkę czy terminarz.

Fotokalendarze

Wystarczy ściągnąć program Cewe Fotoświat, wybrać kilka zdjęć, żeby samodzielnie skomponować efektowne fotokalendarze CEWE. Pobawmy się naszymi wspomnieniami i fotografiami. Zaplanujmy przyszłość w nieszablonowy sposób, korzystając równocześnie z wielu szablonów proponowanych przez Cewe. Wykorzystajmy te struktury na swój własny sposób. Wypełnijmy je uczuciem i własną narracją. Nadajmy sens temu, co przeminęło.

Plakat za szkłem akrylowym

Stworzenie oryginalnej wystawy domowej? Dlaczego nie? Uda się to zrobić, gdy zdecydujemy się nasze zdjęcia zamienić w plakaty umieszczone za szkłem akrylowym o grubości od 5 do 10 mm. Odbitki na papierze błyszczącym, świetnej jakości, idealnie podkreślą urodę naszych zdjęć.

To, czego dotyczyć będzie sama wystawa domowa, zależy już tylko od naszej pomysłowości. Plakaty rodzinne, wakacyjne, krajobrazy, drobnostki mikrokosmosu czy wielka architektura. Inspiracje i wyobraźnia są nieograniczone.