Jak zmieniło się filmowanie na przestrzeni ostatnich lat?

Jeśli chodzi o korzystanie z nowoczesnych i zaawansowanych technologii, tutaj koncepcje zmieniają się w naprawdę zastraszającym tempie – jeszcze do niedawna filmów na weselach w ogóle nie kręcono, zadowalając się jedynie kilkoma pozowanymi zdjęciami, filmy puszczane w telewizji były czarno-białe, na kanałach telewizyjnych było niewiele reklam – dzisiaj – wszystko jest zupełnie inaczej, a konsumenci zalewani są ruchomym obrazem.

Filmowanie Wrocław – co wykorzystuje?

Filmowanie we Wrocławiu korzysta ze wszystkich możliwych nowinek technicznych, co widać chociażby po sposobie nagrywania i montowania poszczególnych filmów – nieważne już, czy reklamowych, produktowych czy weselnych – do ich stworzenia używana jest już nie tylko kamera, ale także drony do nagrywania widoku z góry czy efekty specjalne, jakich jeszcze niedawno w ogóle nie było. W zasadzie każda firma ma dzisiaj swój własny styl czy charakterystyczne elementy związane z tymi nowinkami, z których chętnie korzysta.

W takim razie – kto jest najlepszy?

Ta kwestia jest niemożliwa do rozstrzygnięcia, ponieważ każdy posiada indywidualnie rozwijany gust, każdy ma również różne potrzeby, które będą spełniać – dla każdego – inne studio filmowe.