Kreatywne, papierowe rozwiązania

Ekologia jest bardzo ważna. Nie tylko musimy dbać o jakość naszego powietrza poprzez eliminację szkodliwe smogu. Dbajmy również o to aby dookoła nas było jak najmniej folii oraz plastikowych opakowań. Pomogą nam w tym papierowe i kartonowe opakowania tworzone przez specjalistów.

induplo.pl – świadomy wybór dla wielu firm

Prowadzenie własnej firmy to ogromna odpowiedzialność. Należy dbać o swój wizerunek, który musi być powiązany również z ekologicznym podejściem do wielu sfer. Zalicza się do nich m.in. wybór odpowiednich opakowań. Jeżeli tylko istnieje taka możliwość należy wybierać papierowe pudełka oraz torby, które z powodzeniem można zamówić w induplo.pl. Jest to firma, która już od bardzo dawna znajduje się na rynku składająca się z ludzi podchodzących z wielką pasją do swojej pracy. Począwszy od projektu, po wykonanie i wysyłkę – wiele firm jest zadowolonych ze współpracy z In Duplo, która swoim klientom zawsze proponuje atrakcyjne ceny i szybką wysyłkę zamówionych produktów. 

Współpraca z najlepszymi

In Duplo w swojej ofercie ma różnego rodzaju papierowe pudełka oraz torby, które można zamawiać w ilościach hurtowych oraz pojedynczych. W ich katalogu znajdują się torby laminowane, z uchwytem płaskim, jednokolorowe, na butelki, z uchwytem skręcanym, ozdobne, cateringowe. Dodatkowo można u nich również zamówić pudełka kartonowe, z wieczkiem, tekturowe, jednoczęściowe, na alkohol, specjalne torebki na alkohol, torebki na materiały A4 i jeszcze wiele innych produktów – również spoza stałego katalogu.