Nietuzinkowe meble ogrodowe – huśtawka kosz

Klasyczne meble ogrodowe, takie jak sofy narożne czy fotele, stanowią zdecydowaną większość wśród kupowanych u producentów. Szukając czegoś bardziej nietuzinkowego warto zwrócić uwagę na produkty takie jak huśtawka kosz, która pozwoli nam na wypoczynek na najwyższym poziomie. Jakie parametry powinien mieć bujak ogrodowy? Czy huśtawka kosz spełni nasze oczekiwania?

Nowoczesna huśtawka kosz w naszych ogrodach

Wygodne meble w ogrodzie to gwarancja komfortu i doskonałego wypoczynku wśród zieleni. Huśtawka kosz pozwoli nam na stworzenie ciekawej aranżacji otoczenia i zaprojektowanie miejsca wypoczynkowego zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Huśtawka kosz będzie meblem z którego z chęcią korzystać będą zarówno dorośli, jak i dzieci. Trwała konstrukcja pozwoli na bezpieczne bujanie w obłokach i oderwanie się od codziennych problemów.

Jak skonstruowana jest huśtawka kosz? Konstrukcja wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo. Ten rodzaj tworzywa jest zabezpieczony przed wilgocią i rdzą, a dodatkowo jest lekki, przez co przesuwanie tego mebla nie sprawi żadnego problemu. Wierzch mebla pokrywa plecionka technorattanowa – huśtawka kosz wykonana z technorattanu nie chłonie wilgoci, brudu, jest odporna na promieniowanie UV.

Huśtawka kosz w przestrzeni wypoczynkowej

Czy nowoczesna huśtawka kosz zmieni wygląd naszego tarasu? Zdecydowanie tak – mebel ten przyciągnie wzrok, unowocześni otoczenie i sprawi, że będziemy mogli relaksować się blisko natury kiedy tylko przyjdzie nam na to ochota. Wnętrze huśtawki wypełnione jest miękkimi poduszkami, które podniosą komfort i pozwolą na wygodę. Wewnątrz kosza możemy skryć się nie tylko przed palącym słońcem, ale również przed silnymi podmuchami wiatru. W okresie jesieni i zimy huśtawka kosz może być wniesiona do wnętrza domu czy mieszkania.