Nowe osiedle Wieliczka – atrakcyjne miejsce zamieszkania

Wieliczka to jedno z najbardziej znanych polskich miast – swoją sławę zawdzięcza kopalni soli, która jest odwiedzana przez tysiące turystów rocznie. Atrakcje kulturalne to jednak nie jedyna zaleta tej okolicy. Miasto coraz bardziej konkuruje z usytuowanym w bezpośredniej odległości Krakowem, jeśli chodzi o najchętniej wybierane miejsce zamieszkania. Mieszkania Wieliczka to idealna propozycja dla tych, którzy nie chcą rezygnować z typowo wielkomiejskich wygód, ale mają dość zgiełku i marzą o tym, by zamieszkać w cichej i spokojnej, ale też zapewniającej wysoki standard życia okolicy.

Mieszkania Wieliczka – dlaczego warto tu mieszkać?

Zakup mieszkania to ważna decyzja, która będzie miała wpływ na komfort codziennego życia. Decydując się na kupno nieruchomości w zatłoczonym Krakowie, trzeba się liczyć z funkcjonowaniem w ciągłym biegu, korkami i hałasem. Jak uniknąć miejskiego zgiełku, nie rezygnując z atrakcji oferowanych przez dużą aglomerację? Nowe osiedle Wieliczka to rozwiązanie, które pozwoli pogodzić komfort związany z dostępem do wyspecjalizowanych usług i bogatej oferty kulturalno-rozgrywkowej z marzeniem o zamieszkaniu w cichej okolicy.
Dobre skomunikowanie z Krakowem (kilkanaście minut, żeby dotrzeć do centrum) to nie jedyna zaleta Wieliczki. Miasteczko posiada dobrą infrastrukturę, zapewnia dostęp do podstawowych usług, w okolicy mieszczą się szkoły, sklepy, biblioteka oraz liczne obiekty sportowe, takie jak boiska, korty tenisowe czy basen. Nie brakuje również terenów zielonych: skwerów i parków wyposażonych w place zabaw dla dzieci.

Apartamenty Wieliczka – wysoki komfort życia

Dlaczego nowe osiedle Wieliczka to doskonały wybór, jeśli chodzi o zakup nieruchomości? Nowo powstałe apartamenty Wieliczka to w pierwszej kolejności doskonała lokalizacja. Kameralna okolica, sąsiedztwo terenów zielonych, a także znajdująca się w pobliżu infrastruktura, taka jak sklepy, obiekty sportowe czy place zabaw, sprawiają, że świetnie odnajdą się tu wszyscy, którzy marzą o spokojnym i bezpiecznym miejscu zamieszkania, ale cenią sobie komfort i nie chcą móc w razie potrzeby np. szybko zrobić zakupy.
Inna zaleta apartamentów Wieliczka to wysoki standard budowy i wykończenia. Nowoczesne, zaprojektowane z myślą o zapewnieniu maksymalnej wygody nieruchomości mają atrakcyjny metraż, praktyczny rozkład, utrzymane są w cieszącej oko stylistyce. Dodatkowym atutem jest wyposażenie mieszkań w ogródki oraz balkony, z których rozciąga się piękny widok na malowniczą, zalesioną okolicę.