Urządzamy modny pokój dla nastolatki!

Pokój każdej nastolatki musi łączyć w sobie wiele funkcji. Dorastającej dziewczynie zależy przede wszystkim na tym, żeby pokój był estetyczną i prywatną przestrzenią, gdzie spędzi czas z koleżankami, odpocznie po szkole czy swobodnie zrelaksuje się wieczorem. Rodzice z kolei większą wagę przykładają do praktycznych wartości i pragną stworzyć w pokoju dziecka przyjazne warunki do nauki i zadbać o umeblowanie, które zaprowadzi ład wśród tysiąca rzeczy osobistych, na które ciężko znaleźć miejsce. Jak urządzić pokój młodzieżowy dla dziewczyny, aby spełniał wymagania zarówno rodziców, jak i głównego użytkownika – dorastającej córki?

Estetyczne z użytecznym

W pokoju młodzieżowym obowiązkowo musi znaleźć się kilka elementów. Pierwszym z nich jest wygodne biurko uzupełnione o wygodny fotel biurowy z regulowaną wysokością i odchyleniem oparcia. Ważne, żeby biurko miało szeroki blat, który pozwoli na wygodne rozłożenie na nim książek, pomocy naukowych oraz ustawienie komputera. Pamiętaj, aby ustawić biurko bokiem lub tyłem do okna w taki sposób, aby światło nie odbijało się w monitorze.

Kolejną pozycją obowiązkową na liście jest strefa do spania. Ciekawym rozwiązaniem, które szczególnie dobrze sprawdzi się w niewielkich pomieszczeniach, jest łóżko z antresolą. Nowoczesna, minimalistyczna konstrukcja pomalowana na biało nada aranżacji lekkości oraz pozwoli zaoszczędzić cenne miejsce. Pod antresolą znajdzie się idealna przestrzeń do odpoczynku. Miękkie siedziska w formie poduchy wypełnionej granulatem i  podwieszone „pod zadaszeniem” duże lampki typu cotton balls albo modne obecnie żarówki stworzą niepowtarzalny klimat.

Ponadto, na stronie www.gama-sklep.com.pl znajdziesz nowoczesne i modne młodzieżowe meble, które dopełnią całej wizji. Wśród bogatej oferty szafek, regałów, komód i szaf znajdziesz modele, które harmonijnie łączą w sobie to, co estetyczne z tym, co funkcjonalne.