Wybieramy meble wypoczynkowe na taras

Odpowiednio zaaranżowany taras może stać się nasza oazą spokoju i miejscem, gdzie z chęcią będziemy spędzać czas podczas cieplejszych popołudni czy wieczorów. Jakie meble i dodatki wybrać, aby miejsce to było dostosowane do naszych potrzeb? Czy taras może stać się przestrzenią wielofunkcyjną? Zdecydowanie tak!

Taras – miejsce odpoczynku

Taras to przede wszystkim miejsce odpoczynku – chcą delektować się promieniami słońca i relaksować się blisko natury warto wybrać jeden z obszernych kompletów wypoczynkowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się meble technorattanowe, które łączą w sobie doskonałe parametry techniczne, jak również piękny wygląd. Meble technorattanowe oparte są na aluminiowych stelażach, zabezpieczonych przed działaniem wilgoci i pojawianiem się ognisk rdzy. Lekkie aluminium pozwoli na wygodne i bezpieczne podnoszenie i przenoszenie mebli.

Taras – miejsce spotkań w gronie bliskich

Niewielki taras wcale nie musi oznaczać, że miejsce to nie okaże się funkcjonalne. Wystarczą odpowiednie meble! Wybierając stoli kawowy i dwa lub trzy wygodne fotele stworzymy miejsce idealne do podawania popołudniowej kawy i pysznych deserów. Tak zaaranżowany taras może być również używany jako miejsce do pracy czy do nauki.

Taras – idealna przestrzeń do wspólnego celebrowania posiłków!

Taras to świetne miejsce do tego, aby wspólnie celebrować posiłki – piękna pogoda sprzyja temu! W aranżacji miejsca do jedzenia pomogą nam meble z drewna tekowego, w szczególności duży, stabilny stół. Drewno teakowe jest odpowiednio impregnowane, przez co nie musimy martwić się o jego wygląd po kilku sezonach. Piękny, głęboki kolor wspaniale komponować się będzie z otaczającą zielenią. Drewno teakowe odznacza się wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne, posiada dużą gęstość i jest stosunkowo ciężkie.