Alternatywa dla nudnych mebli

Lato zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo znowu będziemy mogli się cieszyć rozkosznym ciepłem, które skutecznie wyciągnie nas z czterech ścian na świeże powietrze. W końcu ogród i taras to ulubieni towarzysze słonecznych popołudni i ciepłych wieczorów.  Letnie lenistwo w ogrodzie może zyskać jeszcze więcej uroku, jeśli wymienisz starą kanapę lub niewygodny leżak na nowy  komfortowy mebel.

Co nowego na outdoorowym rynku?

Współczesne meble ogrodowe dorównują komfortem i designem najlepszym meblom salonowym, spychając swoich starodawnych poprzedników do lamusa. Największą popularnością cieszą się nie fotele ani leżaki, ale… huśtawki do ogrodu. Niech nie zmyli cię znajoma nazwa – nowoczesne modele w niczym nie przypominają drewnianych bujanych ławek, jakie pamiętasz z ogrodów naszych rodziców. Designerska huśtawka w formie wielkiego kokonu otula cię w całości dając uczucie przytulnego komfortu, jakiego wcześniej nie zaznałeś. Szczególną powodzeniem cieszą się modele z technorattanu, który jest materiałem niezwykle wytrzymałym. Syntetyczny rattan, odporny na działanie czynników zewnętrznych, nie wymaga konserwacji i impregnacji, co znacznie wpływa na wygodę użytkowania. Dodatkowo bujany kokon jest nie tylko praktycznym meblem, ale również stylową dekoracją. Ustawienie na patio lub trawniku huśtawki w kolorze nawiązującym do wystroju przydomowej przestrzeni nada całości luksusowej, stylowej nuty.

Huśtawka nie tylko dla ciebie

Huśtawki ogrodowe są świetną opcją nie tylko dla dorosłych poszukujących komfortowej alternatywy dla foteli. Bujany kokon jest też wielką frajdą dla dzieci. Miękkie siedzisko i przyjemne huśtanie skutecznie odciągnie twoją pociechę sprzed monitora komputera na świeże powietrze.