Encanto sklep, czyli najlepsze kosmetyki keratynowe

Dla każdej kobiety zadbane i piękne włosy są czymś niezwykle ważnym. Zawsze szukają więc produktów, które pomogą im je takimi uczynić. Szczególnie przydatne są takie, które zawierają keratynę.

Produkty z keratyną

Najlepszym rozwiązaniem są poszukiwania sklepów, które mają w sowim asortymencie dobre produkty do włosów. Taki właśnie jest encanto sklep, gdzie znaleźć można kosmetyki do każdego rodzaju włosów, o różnych pojemnościach (które wybiera się w zależności od długości włosów). Typowy zestaw kosmetyków zawiera, szampon, keratynę do prostowania i odżywkę do stosowania po przeprowadzeniu „zabiegu” prostowania włosów. Zawarta w produktach sklepu encanto keratyna, to nic innego jak białko znajdujące się we włosach, czy paznokciach. Kiedy występuje ono w kosmetykach, w postaci płynnej ma za zadanie spektakularnie wygładzić włosy. Po jej nałożeniu stają się one proste, miękkie i błyszczące. Ten efekt może utrzymywać się od trzech do sześciu miesięcy (wszystko zależy od naturalnego skrętu włosa).

Jak używać zakupionych produktów?

Jeśli chodzi o encanto sklep, to zakupione w nim kosmetyki do włosów są niezawodne. Do tego, ich użytkowanie jest bardzo łatwe i przyjemne. Kiedy chce się wyprostować swoje włosy na dłużej, wystarczy trzymać się kilku kroków dotyczących procedury. Najpierw włosy należy umyć w szamponie encanto. Najlepiej zrobić to dwa, a nawet trzy razy – niezbędne jest bowiem zmycie z nich wszelkich zanieczyszczeń i innych chemicznych, wcześniej nakładanych produktów. Potem włosy osusza się jedynie ręcznikiem: muszą pozostać wilgotne. Zaleca się, by przed otwarciem keratyny nałożyć rękawiczki i maseczkę na usta i nos. Potem należy wstrząsnąć, a potem otworzyć keratynę encanto. Produkt należy nakładać pędzelkiem na niewielkie pasma włosów. Należy robić to 1-2 centymetry od skóry głowy – kosmetyk nie powinien mieć z nią styczności. Trzeba go jednak rozprowadzić równomiernie, aż po same końce. Następnie trzeba odczekać piętnaście minut. Po tym czasie włosy trzeba zacząć suszyć za pomocą suszarki. Potem, należy je prostować (prostownica ma być nagrzana do około 220 stopni). Każde pasemko włosów należy wyprostować około sześciu razy. Po dokładnym wyprostowaniu wszystkich włosów trzeba poczekać trzydzieści minut. Następnym krokiem będzie ponowne umycie włosów szamponem encanto i delikatnie osuszenie ręcznikiem. Po wykonaniu tych czynności czas na nałożenie odżywki encanto (identycznie jak robiło się to z keratyną). Po kilkunastu minutach włosy należy spłukać wodą, wysuszyć (suszarką) i jeszcze raz użyć do nich prostownicy. Tak właśnie, dzięki produktom znalezionym w encanto sklepie można ładnie wyprostować swoje włosy.

Zapraszam po więcej informacji na stronę encanto sklep.