Ogrodowy zestaw MUST HAVE

Posiadanie kawałka własnej przestrzeni na świeżym powietrzu stwarza ogromne możliwości. Przydomowa strefa może stać się zapierającą dech w piersiach ozdobą domu w czasie mroźnej zimy, ulubionym miejscem odpoczynku domowników i centrum towarzyskich spotkań. Sprawdź, czego nie może zabraknąć w kolekcji akcesoriów outdoorowych, żeby zewnętrzne przyległości domu były funkcjonalne i estetyczne, niezależnie od pory roku i pogody!

Solidne meble ogrodowe

Meble ogrodowe to podstawowe wyposażenie w każdym, nawet najmniejszym ogródku. Zanim kupisz komplet składający się z drewnianego lub plastikowego stołu i krzeseł zastanów się, czy konstrukcja przetrwa próbę czasu. Wyposażenie ogrodowe stale narażone jest na działanie czynników pogodowych, które negatywnie wpływają na strukturę mebli. Aby zestaw służył jak najdłużej, wybieraj modele wykonane z nowoczesnych materiałów odpornych na wpływ mrozu, wilgoci, promieniowania UV oraz skrajnych temperatur.

Parasol na każdą pogodę

Pogoda lubi zaskakiwać. Jeśli nie chcesz, żeby przelotne opady albo ostre słońce zakłóciły przebieg imprezy przy grillu, zainwestuj w porządny, duży parasol. Modne modele o rozłożystej czaszy wykonane są z nieprzepuszczalnego poszycia, które za nic ma sobie kaprysy pogody. Alternatywą dla parasoli są eleganckie baldachimy, które nadają ogrodowej aranżacji smaku i klasy.

Dekoracje świąteczne

Zima to wyjątkowy czas, kiedy przestrzenie publiczne i prywatne ogrody zamieniają się w bajeczny pokaz iluminacji świetlnych. Stylowe ogrodowe dekoracje świąteczne  w postaci niebanalnych lampek i wolnostojących figur pięknie wprowadzą domowników w bożonarodzeniowy klimat i sprawią, że żaden sąsiad nie przejdzie obok posesji obojętnie.