Technorattan w trzech odsłonach

Coraz bardziej lubimy technorattanowe meble ogrodowe i coraz chętniej umieszczamy je w naszych ogrodach. Przy basenie, na tarasie, na werandzie, na balkonie, na patio, w altance – po prostu wszędzie tam, gdzie pragniemy zorganizować miejsce do spotkań. Albo takie, w którym przysiądziemy na chwilę, żeby odpocząć w ciszy, z książką czy z muzyką w słuchawkach.

Ukołysanie i działanie

Nad wyraz pomysłowo prezentuje się fotel wiszący do ogrodu, wykonany z technorattanu. Marka Oltre proponuje Kokon, czyli przedmiot, w którym naprawdę można się zakochać. Taki, który przyciąga niczym magnes, zapewniając cudną przyjemność kołysania. Kokon łączy w sobie fotel i huśtawkę.

Ale wiszący fotel to nie tylko relaks. Przecież możemy zamienić go w maksymalnie przyjemne miejsce do pracy. Zaszyjemy się w nim, żeby wykonać ważne zadania, wymagające skupienia, spokoju czy inwencji.

Porządkowanie i organizowanie

Duża skrzynia technorattanowa Scatola – to propozycja na taras, na którym często się przebywa. Idealnie spełnia swoje funkcje praktyczne i estetyczne, bo przy okazji świetnie się prezentuje. Możemy posłużyć nam jako chwilowa komoda, na której położymy kilka rzeczy. A w środku oczywiście zmieszczą się poduszki, koce oraz inne tarasowe gadżety.

Ten meble docenią rodzice, którzy w skrzyni mogą przechowywać zabawki. Przecież taras czy altanka często są miejscem zabaw. Szybkie porządki są możliwe, kiedy mamy pojemną skrzynię do przechowywania rzeczy.

Rozmawianie i odpoczywanie

Wszystkie meble ogrodowe Oltre zostały zaprojektowane i wykonane z myślą o lekkości ogrodowego bycia. Przykładem takiego przedmiotu jest sofa Portofino, która każdą przestrzeń zamieni w miejsce spotkań i cudownego odpoczynku. W dodatku doskonale się zaprezentuje.