Wypoczynek z dala od miasta – wybierz góry!

Polacy coraz więcej uwagi poświęcają wypoczynkowi – są oni świadomi, jak stres i nadmiar pracy wpływają na ich samopoczucie, zdrowie. Nawet krótkie, weekendowe wyjazdy okażą się świetną alternatywą dla siedzenia w domu przed telewizorem. Warto wybrać kierunek, który pozwoli nam poznać nowe zakątki Polski. Świetnym miejscem na odpoczynek są góry!

Podhale piękne i nieznane

Pasm górskich w Polsce jest wiele, jednak to Podhale przyciąga najwięcej turystów. Majestatyczne Tatry oraz wspaniałe widoki to tylko dwie z wielu licznych atrakcji w tym regionie. Podhale kojarzone jest przede wszystkim z Zakopanem i Krupówkami. Nie zapominajmy jednak o możliwości korzystania z licznych szlaków pieszych. Osoby przybywające do Zakopanego chętnie udają się także na spacer nad Morskie Oko czy też kolejką na Gubałówkę czy Kasprowy Wierch. Co jednak, jeśli poszukujemy spokoju i ciszy? Rozwiązaniem okaże się Bukowina Tatrzańska!

Spokój w Bukowinie

Bukowina Tatrzańska leży zaledwie kilkadziesiąt kilometrów od Zakopanego, jednak turyści znajdą tu cisze i spokój, której próżno szukać w zimowej stolicy Polski. Szukając odpowiedniego noclegu warto zajrzeć na stronę willamajerczyk.com, gdzie znajdziemy nie tylko dobre ceny, ale i komfortowe pokoje. Bukowina to świetne miejsce do aktywnego wypoczynku – możemy tu spacerować, jeździć na rowerze a także wybierać się na przejażdżki konne.